Indywidualne wsparcie

w pracy nad odkryciem siebie, wewnętrznym poukładaniem się, zbudowaniem podstawy do podejmowania decyzji.
  • Jeżeli poszukujesz swojej osobowości, swojej indywidualności, to pomogę Ci ją odnaleźć.
  • Jeżeli masz poczucie wewnętrznego pogubienia, to pomogę Ci się poukładać.
  • Jeżeli już pracujesz nad sobą i potrzebujesz zrobić to szybciej, mocniej, lepiej, to Ci w tym pomogę.

Proponowana praca jest jak podmuch kowalskiego miecha. Bo przyśpiesza proces, który normalnie zająłby wiele miesięcy, kilka lat, a być może i większość życia.

Korzystając z mojego wsparcia osiągniesz następujące korzyści:

Przyjrzysz się swoim mocnym stronom, a być może dopiero je sobie uświadomisz.

Będą one stanowiły fundament Twojej dalszej drogi przez życie i wsparcie w trudnych momentach.

Określisz swoje cele zgodne z ambicjami i osobistymi motywacjami.

Dzięki temu przestaniesz „dryfować” i zaczniesz świadomie wyznaczać kierunek swojego życia zgodny ze sobą.

Przyjrzysz się swoim słabym stronom, a być może dopiero je w sobie rozpoznasz.

Poznanie swoich słabości i złych nawyków pozwoli Ci mieć nad nimi kontrolę, aby nie zakłócały codziennego życia i nie wpływały na podejmowane działania.

Sprawdzisz co jest dla Ciebie ważne i na czym Ci zależy.

To pozwoli Ci szybko oceniać sytuację i podejmować właściwe decyzje niezależnie od tego w jakiej sytuacji się znajdziesz.

 Obszar pracy

Organizacja warsztatu

Praca odbywa się w formie indywidualnej uczestnik – osoba prowadząca.

Program rozłożony jest na 7 sesji. Każda sesja trwa ok. 1,5 godziny.

Terminy dopasowane są do Twoich możliwości.

Możemy spotykać się stacjonarnie w Warszawie, bądź pracować przez SKYPE`a.

Koszty uczestnictwa:

  • spotkania stacjonarne – 1.800 zł brutto za 7 sesji,
  • praca przez SKYPE`a – 1.500 zł brutto za 7 sesji.

Profesjonalnie przygotowany i poprowadzony coaching. Myślę, że to bardzo twórcza i dostosowana do indywidualnych potrzeb forma rozwoju – nie tylko zawodowego, lecz także duchowego.

Monika M.

Jeśli chcesz być charyzmatycznym przywódcą – zacznij od pracy nad sobą pod okiem coacha.

Adam K.

Polecam sesje coachingu grupowego prowadzone przez p. Artura Krysika. To bardzo dobra metoda na rozpoczęcie pracy nad sobą, zainicjowanie zmiany. Szczególnie polecam osobom „wypalonym” i niechętnym zmianom.

Michał Z.

Polecam wszystkim, którzy niebardzo wiedzą czego chcą, tym którym czas ucieka między palcami, a codzienność staje się pustką. Nawet jeżeli nie pozna się tu konkretnych celów, to zdobędzie się narzędzia do skutecznego ich szukania.

Kamil R.

Coaching sprawił, że bardziej zrozumiałem siebie oraz zobaczyłem więcej dobra w innych.

Bartek P.

Inspirujące, energiczne i ciekawe zaproszenie do solidnej pracy nad sobą.

Katarzyna H.

Artur Krysik jest bardzo dobrym coachem. Elastycznie dostosował się do moich potrzeb. Podoba mi się jego praca i coaching, który dotyka nie tylko sfery biznesowej, ale także i przede wszystkim samorozwoju na różnych płaszczyznach, też duchowej. Artur zawsze miał ciekawe cytaty i polecał dobre książki. Dzięki pracy z nim zbliżyłam się do spełnienia własnych marzeń i lepiej poznałam siebie. Z radością i ciekawością szłam za każdym razem na kolejne sesje. Polecam wszystkim, szczególnie zabieganym osobom.

Joanna Ś.

Kurs pozwolił mi lepiej siebie poznać, odkryć i uświadomić sobie jakie wartości są dla mnie ważne i jak to co robię odnosi się do nich. Dzięki kursowi i przykładzie innych uczestników zmotywowałem się do wprowadzenia zmian w moim życiu, aby zadbać o priorytety, np. dla dobra mojej rodziny.

Sławomir T.

W dzisiejszych czasach potrzeba takich inicjatyw. Polecam każdemu na chwilę refleksji nad sobą i uświadomienie sobie kim jesteśmy.

Robert F.

Mogłam się spoić wewnętrznie pobudzając się do wyborów rzeczy ważnych i ważniejszych. Mogłam dostrzec cel mojego życia i poukładać hierarchię wartości. Mogę w moje życie wprowadzić zmiany czując się wolną i bardziej szczęśliwą.

Aneta Ch.

Narzędzia do pracy nad sobą oraz bogactwo, które płynie ze spotkań z drugim człowiekiem bardzo pomagają w zrozumieniu siebie i drogi, którą się kroczy. Coaching grupowy pomógł mi docenić dobro, które jest we mnie oraz dał siłę i narzędzia do zmiany tego, co jeszcze jest słabe, niedoskonałe. Świadomość tego, kim chcemy być i kim jesteśmy, pozwala śmiało kroczyć w kierunku nieznanego. Dziękuję za każde doświadczenie zdobyte w tym czasie.

Kasia Ś.

Coaching grupowy pozwolił mi zobaczyć siebie w prawdzie, zarówno mocne, jak i słabe moje strony, zaakceptować to i w oparciu o moje cele i wartości przemyśleć i ustalić sposób realizacji mojego powołania, zadań, wybranej i odczytanej drogi w moim życiu. Dał mi też narzędzia i wskazówki jak to robić skutecznie, nie gubiąc istoty rzeczy.

Lidia Ch.

Jestem bardzo zadowolony, termin sesji nałozył się u mnie z rekolekcjami u św. Andrzeja Boboli (3 dni) oraz z sesją „Strumień życia”. Czuję, że bardzo głęboko przeżyłem coaching i dużo mi to dało. Wytyczyłem kierunek lotu i utwierdziłem w podjętych decyzjach. Super. Dziękuję.
Najważniejsze też, że napisałem swoja misje i utożsamiłem się z nią. 🙂

Paweł P.

Chcesz dowiedzieć się więcej?