Start-up mentoring

dla planujących przygodę z własnym biznesem i początkujących przedsiębiorców

Jeżeli nasuwa Ci się pytanie, czy potrzebujesz takiego mentoringu, to bardzo dobrze. Jeśli:

  • masz solidną wiedzę o tym, z czym wiąże się prowadzenie własnego biznesu,
  • przeanalizowałeś trudności na jakie możesz się natknąć i wiesz jak sobie z nimi poradzisz,
  • zaplanowałeś swój biznes i wiesz co powinieneś mieć zgromadzone na start – kontakty, pierwszych klientów i jakie pieniądze,

to tej usługi nie potrzebujesz. Jeżeli jednak, przy którymś z powyższych punktów pojawiła się u Ciebie wątpliwość, to może warto skorzystać z mentoringu, aby dobrze się przygotować do prowadzenia własnej firmy.

Pracowałem z wieloma klientami we wskazanych wyżej obszarach. Zarówno takimi co dopiero chcieli zakładać firmę, jak również takimi, co niedawno wystartowali.

 

REZULTATY:

30% z nich nie rozpoczęło biznesu uznając, że to jednak nie jest dobry pomysł i lepiej pieniądze i czas zainwestować inaczej.

Ale znakomita większość dopracowała swój model biznesowy i przemyślała plan na trudny scenariusz. Dzięki temu przetrwali ciężkie momenty i z powodzeniem rozwijają swoje firmy.

 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA NASZA WSPÓŁPRACA?

Zadam pytania i dam Ci czas na odpowiedź. Następnie wspólnie dokonamy analizy tego co powiesz. Być może zadam kolejne trudniejsze pytania i też poczekam na Twoją odpowiedź. A gdy nie będzie odpowiedzi, pomogę Ci ją znaleźć, podpowiem, wzbogacę Twoją perspektywę, swoim doświadczeniem i wiedzą. Wspólnie wypracujemy dobre dla Ciebie rozwiązania. Tego rodzaju praca zajmuje najczęściej 3 – 4 sesje po 1,5 godziny każda.

Możemy spotkać się stacjonarnie w Warszawie, bądź pracować przez SKYPE`a.

UWAGA

Skorzystanie z mentoringu możliwe jest po odbyciu sesji zapoznawczej. W jej trakcie sprawdzam specyfikę Twojego problemu i oceniam czy będę w stanie Ci pomóc. Ty z kolei możesz sprawdzić czy mój sposób pracy Ci odpowiada. Na koniec tej sesji będziemy mogli podjąć decyzję odnośnie dalszej współpracy i określić jej warunki.

Za tę sesję nie płacisz. Jest ona na mój koszt.

Dzięki analizie zrobionej przy pomocy Artura nie wszedłem w spółkę z jedną osobą. Po pewnym czasie dowiedziałem się, że ktoś, kto wszedł z tym człowiekiem w spółkę, miał spore problemy. Przedyskutowanie pomysłów z Arturem – osobą znającą się na biznesie pozwala uniknąć problemów i rozczarowań.

Tomasz S.

Artur zmotywował mnie do odpowiedzenia sobie na pytania: dlaczego otworzyłem ten biznes, jaka jego część sprawia mi przyjemność, a czego w nim nie lubię. To pozwoliło mi określi co mogę robić dla odpoczynku i satysfakcji, a co muszę robić, aby mój biznes żył i funkcjonował.

Ksawery S.

Chcesz dowiedzieć się więcej, bądź ustalić termin pierwszego spotkania?