Mentoring biznesowy

dla indywidualnych przedsiębiorców, właścicieli firm oraz menadżerów

Zrobiłeś już wszystko, co sam mogłeś zrobić? I nadal zadajesz sobie pytanie:

  • Jak zarządzać skutecznie zadaniami, by mieć czas dla siebie i rodziny?

lub

  • Jak zarządzać dobrze zespołem, by pracował efektywnie?

bądź

  • Jak zarządzać sprawnie firmą, by dobrze prosperowała?

Pracuję z właścicielami firm, którzy też zatrzymali się na tych pytaniach. Sami wyczerpali już wszystkie sposoby. I problem nadal istniał. Czasem wystarczyły 2 bądź 3 spotkania ze mną.

 

REZULTATY:

Różne, bo odpowiadające konkretnym osobom.

  • Jeden przedsiębiorca uporządkował sposób zarządzania zadaniami i zaczął się wysypiać oraz znalazł codziennie czas na rozmowę z żoną;
  • Inny, mający trudności w zarządzaniu jedną firmą, teraz skutecznie prowadzi trzy różne biznesy;
  • Jeszcze inny uświadomił sobie, że jednak nie jest gotowy do tego, by pracować z dużym zespołem i znacznie go ograniczył. Dzięki temu lepiej realizuje zlecenia dla klientów, mniej się stresuje i ma więcej czasu dla rodziny, a przy tym lepiej wychodzi finansowo.

Wspólnym rezultatem osiąganym przez moich klientów jest bardziej przemyślane działanie, przez co mają poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

 

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA PRACA?

Mentoring może być w pełni dopasowany do Twojego problemu, albo możesz skorzystać z jego unormowane formy dostępnej w obszarze:

W zależności od przedmiotu naszej pracy zapytam Cię oto: jak wygląda Twój dzień, jak przedstawiają się Twoje relacje z zespołem, bądź jak zarządzasz i wypoczywasz. Dam Ci czas na odpowiedź. Następnie wspólnie dokonamy analizy tego co powiesz. Być może zadam kolejne, trudniejsze pytania i też poczekam na Twoją odpowiedź. Podzielę się swoimi spostrzeżeniami, wzbogacę Twoją perspektywę, swoim doświadczeniem oraz doświadczeniem przedsiębiorców, którym pomogłem. Wspólnie wypracujemy dobre dla Ciebie rozwiązania.

Możemy spotkać się stacjonarnie w Warszawie, bądź pracować przez SKYPE`a.

UWAGA

Skorzystanie z mentoringu możliwe jest po odbyciu sesji zapoznawczej. W jej trakcie sprawdzam specyfikę Twojego problemu i oceniam czy będę w stanie Ci pomóc. Ty z kolei możesz sprawdzić czy mój sposób pracy Ci odpowiada. Na koniec tej sesji będziemy mogli podjąć decyzję odnośnie dalszej współpracy i określić jej warunki.

Za tę sesję nie płacisz. Jest ona na mój koszt.

Jeśli Twoje sprawy stanęły w miejscu, utknąłeś i nie wiesz jak znów ruszyć w drogę, a może nawet zgubiłeś kierunek, skontaktuj się z Arturem. Nie zrobi za Ciebie pracy, ale bez narzucania pozwoli Ci samodzielnie dojść do ciekawych i na pewno pomocnych wniosków.

Maciej M.

Artur stawia wiele trudnych pytań, które sami czasem pomijamy w swojej drodze do realizacji celu biznesowego. Czasem nie chcemy dostrzegać faktu, że z daną grupą ludzi zbudowanie zespołu nie jest możliwe. Zwracamy uwagę na kompetencje, zasoby poszczególnych członków, oraz na wiążące nas z nimi dobre relacje. Jednak to często nie wystarcza.

Piotr Frydrych

Chcesz dowiedzieć się więcej, bądź ustalić termin pierwszego spotkania?