Opinie

Opinie osób korzystających oferowanego przeze mnie coachingu lub mentoringu

Artur Krysik to doskonały dopełniacz wszystkich biznesowych wizjonerów. Jeśli chcesz sprawdzić czy Twój model biznesowy działa jak powinien to Artur jest najlepszą osobą pod kątem finansowym. Jesteś człowiekiem wizji i czynu, nienawidzisz tabelek oraz jednocześnie wiesz, że excell musi być to Artur pomoże Ci, doradzi. Sprawi, że Twoja wizja nabierze realnych podsumowań finansowych.

Piotr Szlązak

Artur przeprowadził dla mojej firmy warsztaty z zakresu pricingu. Na temat w punkt i ze zrozumieniem naszej specyfiki i potrzeb. Stawiane przez niego pytania otwierały nasze myślenie na kreatywne rozwiązywanie naszych problemów biznesowych. Stąd też mogę docenić Artura podejście i umiejętności.

Marcin Dębski

Artur pomógł mi przeanalizować nowy pomysł biznesowy i przygotować się do negocjacji ze wspólnikiem. Zadawał świetne pytania, w bardzo usystematyzowany sposób. Artur pomógł mi zwrócić uwagę na istotne kwestie przy podziale udziałów i odpowiedzialności w nowej spółce, których znaczenia sam nie zauważałem. W pytaniach i podpowiedziach Artura wyraźnie widać jego ogromne doświadczenie biznesowe.

Krzysztof Jelski

Artur Krysik jest bardzo dobrym coachem, elastycznie dostosował się do moich potrzeb. Podoba mi się Jego praca i program Charyzmatycznego Przywódcy, który dotyka nie tylko sfery biznesowej, ale także i przede wszystkim samorozwoju na różnych płaszczyznach, też duchowej. Artur zawsze miał ciekawe cytaty i polecał dobre książki. Dzięki pracy z Nim zbliżyłam się do spełnienia własnych marzeń i lepiej zrozumiałam siebie. Z radością i ciekawością szłam za każdym razem na kolejne sesje. Polecam wszystkim szczególnie zabieganym osobom.

Joanna Ś

Jeśli Twoje sprawy stanęły w miejscu, utknąłeś i nie wiesz jak znów ruszyć w drogę, a może nawet zgubiłeś kierunek, skontaktuj się z Arturem. Nie zrobi za Ciebie pracy, ale bez narzucania pozwoli Ci samodzielnie dojść do ciekawych i na pewno pomocnych wniosków.

Maciej M.

Uczestniczyłem coachingu grupowym zorganizowanym przez Artura, było to moje pierwsze zetknięcie z coachingiem. Zarówno sam proces, jak i Artura jako prowadzącego (czy raczej – przewodnika) oceniam celująco! Polecam każdemu, kto chce się rozwijać 🙂

Maciej M.

Artur przeprowadził mnie przez zakątki mojej duszy starannie skrywane przed światem i sobą samą. Dzięki temu zrozumiałam, że to co mam głęboko w sercu, co wydawało mi się moją słabością, jest moją siłą napędową. Warto było!
Beata K.

Pan Artur to świetny fachowiec, profesjonalista w swojej dziedzinie. Podczas sesji stwarza atmosferę zaufania, otwartości, jest zawsze przygotowany do spotkania. Dzięki tym spotkaniom przełamałam pewne bariery, zmieniłam podejście do życia. Serdecznie polecam!!!
Wiola P.

Spotkania z Arturem dużo mi dały. Jest to świetny fachowiec. Wcześniej nie wiedziałam z czym się łączy coaching. Teraz polecam Jego pomoc wszystkim i Ciebie Drogi Czytelniku też do tego zachęcam.
Joanna Ś.

Doskonały coach, niezwykle pomocna, profesjonalna i emocjonująca sesja. Wyniosłam z niej bardzo wiele i dzięki pracy z Panem Arturem osiągnęłam zamierzony cel. Zdecydowanie polecam, biznes caoching na najwyższym poziomie

Justyna P.

Chciałbym każdemu, kto czuje, że nie do końca panuje nad swoimi firmowymi (lub prywatnymi) finansami polecić kontakt z Arturem.
Zrobił mega robotę dla Win Academy. Polecam, bo uważam że bałagan w finansach może prowadzić do mega problemów 🙂
To tak od serca, dla dobra kapitalizmu 😉

Dawid Czoska

Artur stawia wiele trudnych pytań, które sami czasem pomijamy w swojej drodze do realizacji celu biznesowego. Czasem nie chcemy dostrzegać faktu, że z daną grupą ludzi zbudowanie zespołu nie jest możliwe. Zwracamy uwagę na kompetencje, zasoby poszczególnych członków, oraz na wiążące nas z nimi dobre relacje. Jednak to często nie wystarcza.

Piotr Frydrych

Dzięki analizie zrobionej przy pomocy Artura nie wszedłem w spółkę z jedną osobą. Po pewnym czasie dowiedziałem się, że ktoś, kto wszedł z tym człowiekiem w spółkę, miał spore problemy. Przedyskutowanie pomysłów z Arturem – osobą znającą się na biznesie pozwala uniknąć problemów i rozczarowań.

Tomasz S.

Artur świetnie potrafi słuchać i zadawać pytania. Zadał mi jedno proste pytanie: „A ile godzin Ty śpisz?”. Nagle problem z porannym wstawaniem, który towarzyszył mi przez całe życie przestał istnieć. Od tej pory to pytanie towarzyszy mi codziennie rano. Dzięki jednemu prostemu pytaniu zyskała moja rodzina, mam „więcej” czasu, zyskuje firma i ludzie mnie otaczający.

Pytania Artura, jego obserwacje w znacznym stopniu przyczyniają się do mojego lepszego zarządzania czasem i zadaniami, a przez to firmą.

Łukasz S.

Artur zmotywował mnie do odpowiedzenia sobie na pytania: dlaczego otworzyłem ten biznes, jaka jego część sprawia mi przyjemność, a czego w nim nie lubię. To pozwoliło mi określi co mogę robić dla odpoczynku i satysfakcji, a co muszę robić, aby mój biznes żył i funkcjonował.

Ksawery S.

Artur zawodowo zajmuje się tym, w czym naprawdę jest sobą – inaczej nie jestem w stanie wytłumaczyć sobie skuteczności jego pracy jako coacha i tak trwałych efektów w inspirowaniu mnie do rozwoju i do własnych poszukiwań. Mam wrażenie, że coaching nie jest dla niego dodatkiem do życia, a częścią jego osobowości, formą inspirowania innych i to w duchu najcenniejszych wartości. Sesja grupowa, w której brałam udział była przygotowana profesjonalnie i indywidualnie zarazem. Szczerze polecam tym, którzy chcą twórczo i w zgodzie ze sobą realizować się w życiu.

Monika M.

Byłem uczestnikiem warsztatów coachingowych prowadzonych przez Artura. Jestem pod wrażeniem jego profesjonalizmu, zaangażowania oraz umiejętności stworzenia dobrej atmosfery wśród uczestników. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy pragną stać się Charyzmatycznymi Przywódcami.
Michał Z.

Inspiruje, rzeczowo wyjaśnia, szczegółowo omawia, zachęca do ciężkiej, chociaż twórczej i tak potrzebnej, pracy nad sobą.
Arturze – dzięki serdeczne!
Katarzyna H.

Serdecznie polecam coaching w wykonaniu Artura. Mimo mojego sceptycznego podejścia na początku, zmieniłem całkowicie zdanie już po kilku chwilach na pierwszym spotkaniu. Warto skorzystać i odetkać pewne korki w głowie 🙂 Polecam wszystkim!
Bartłomiej B.

Artur to profesjonalista, który indywidualnym podejściem tak poprowadził sesje, że przyniosło to wiele pozytywnych zmiany w moim życiu zawodowym. Praca z nim to przyjemna „catorga”, która przynosi rezultaty. Był zawsze przygotowany do spotkania, w jego trakcie umiejętnie motywował do pracy i dodatkowego wysiłku. Artur to coach z którym pracuje się w atmosferze zaufania i indywidualnego podejścia do rozwiązania problemów albo osiągnięcia celów – godny polecenia i zaufania MU.
Michał B.